Hakkımızda

Tangolon 2008 yılında kurucusu olan Mert Emre ÜSTÜN'ün kendi ihtiyacına yönelik tasarladığı pantolonların camiada gördüğü ilgi ve alaka neticesinde doğmuş bir markadır.Butik üretimlerinin başlaması ile Tangolon dans pantolonları İstanbuldaki tango dansçılarının tercihi haline gelen bir marka olmuştur.İlk uluslararası tanıtımını 8.Uluslararası İstanbul Tango Festivalinde büyük bir ilgi ve beğeni ile yapmış olup, kaliteli ve cesur tasarımları ile kısa zaman içerisinde Türkiyede ve Dünyada bir çok tango eğitmeninin ve dansçısının tercihi olan bir marka haline gelmiştir.

 

Tangolon 2015 yılından itibaren bay / bayan Pantolon üretiminin yanı sıra gömlek, yelek, ceket ve aksesuar üretimleri ile hizmet kalitesini arttıran, kendini devamlı yenileyen bir marka olarak üretimine devam etmektedir.

Misyon

Tangolon herkesin stiline uygun farklı modeller tasarlayan , kaliteli üretim ve satış öncesi-sonrası müşteri memnuniyetini hedefleri arasında ilk sıraya koyan bir markadır.

Vizyon

Dünya tangosunun geçirdiği değişime paralel olarak kendini herzaman güncel tutan , tango modasını oluşturan trendleri belirleyen bir marka olmayı hedeflemektedir.

ADR   Tepecik Mh. Hürriyet Cd.

           No:77/15 İzmit/Kocaeli/Türkiye
TEL    +90535 742 20 42
MAIL mertemreustun@tangolon.com

ÜRETİM

STORE

İLGİLİ LİNKLER

DİSTRİBÜTÖR

ADR Fenerbahçe Mahallesi, Çuha Çiçeği Sokak, Katrancıoğlu İşhanı No 1 Kat 1 Daire 3 Kızıltoprak / Kadıköy / İstanbul

TEL +90535 742 20 42
RANDEVU OLUŞTUR

Tangolon © 2019. Tüm hakları saklıdır.

  • Pinterest - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Beyaz Instagram Simge
  • w-facebook
  • Twitter Clean